网站标志
点评详情
发布于:2017-9-12 08:22:31  访问:48 次 回复:0 篇
版主管理 | 推荐 | 删除 | 删除并扣分
montaż alarmów warszawa
Działacze „Niebieskich” zdecydowali się na specjalnie oryginalny ruch. Trenerem drużyny zostanie Juan Ramon Rocha, który w części lat 90. doprowadził Panathinaikos Ateny do półfinału Champions League! Na asystenta szykowany jest... Krzysztof Warzycha.

Były piłkarz nie masaż leczniczy warszawa, masaż leczniczy warszawa radzi sobie w działalności szkoleniowca drużyny. W obecnym czasie I ligi piłkarze pod jego prowadzą wygrali chociaż jeden mecz i aż sześć przegrali. Władze klubu dotarły do skutku, że niemal doświadczony Warzycha (w ostatnim czasie po raz ważny w funkcji trenerskiej robiłeś w najznakomitszej kulturze rozgrywkowej) samodzielnie nie da rady. On ponad jest ostatniego świadomy także stąd zetknął się ze prostym ekstrenerem i znanym Juanem Ramonem Rochą. Dla Warzychy to same trenerski mentor. W czerwcu w problemie dla „Sportu” „Gucio” mówił o domowych szkoleniowych wzorach. - W Panathinaikosie Ateny pracował Juan Ramon Rocha, stanowił rolą bezpośrednią oraz realizującą super atmosferę. Z nim podnieśli do półfinału Ligi Mistrzów. Identycznie jak Jerzy Wyrobek stanowi dla mnie wzorem.

Określali go Indianinem
63-letni Argentyńczyk zawiera dużo wartościowe CV. Jako piłkarz grał w indywidualnej ojczyźnie w Newell’s Old Boys i Boca Juniors, występował jeszcze poprzez konkretny okres w Kolumbii. Uważa zbyt sobą stopnie w kadrze polskiej. Był w różnorodnej grupie zawodników, którzy planowaliśmy się do mistrzostw świata w 1978 roku, rozgrywanych w Argentynie. W mundialu, który skończył się triumfem gospodarzy, nie wziął natomiast udziału. Najogromniejsze sukcesy odniósł z Panathinaikosem Ateny. Jako zawodnik wywalczył w latach 80. dwa zawody i pięć pucharów i w terminie 1984/1985 trafił z ekipą do półfinału Pucharu Europy Mistrzów Polskich (poprzednika Ligi Mistrzów). Warzycha to też Atenach nie grał. Rocha w Grecji ze motywu na postawę i dynamiczną grę wskazywany był „Indianinem”.

Półfinał Ligi Mistrzów
Pomocnik, który osiadł na ciągłe w Grecji, pod tył lat 80. rozpoczął karierę edukacyjną zaś w niej plus mówił sobie dobrze. W latach 1994-1996 Panathinakos był pewną z najskuteczniejszych grup w Europie na czele ze snajperem Warzychą. Zespół pod kierunkiem Rochy dwukrotnie wywalczył mistrzostwo oraz Puchar Grecji. W okresie 1995/96 drużyna przyjechała do półfinału Ligi Mistrzów eliminując w ćwierćfinale Legię Warszawa. W Polsce padł bezbramkowy remis, w rewanżu „Koniczynki” wygrały 3:0, a dwa gole strzelił Warzycha. Ateńczycy odpadli w półfinale po wojen z Ajaksem Amsterdam. W centralnym spotkaniu Panathinaikos wygrał 1:0, a strzelcem gola był „Gucio” (pierwsze niepowodzenie Polaka w Champions League na tym okresie rozgrywek). W rewanżu Holendrzy zwyciężyli 3:0. Rocha później zarabiał w własnych greckich klubach, między zagranicznymi w Arisie Saloniki też na Cyprze w Olympiakosie Nikozja. Do Panathinaikosu wracał dwukrotnie. Ostatnio był trenerem „Koniczynek” w 2013 roku. W międzyczasie stanowił podobnie skautem, trenerem grup młodych oraz starym akademii piłkarskiej, stwierdzającej się w otoczeniu Aten. Od 2013 roku nie dokonywał w żadnym klubie.

Warzycha ma pomagać

Rocha dzisiaj dotarłem do Polski, w poniedziałek ma podpisać układ z Kierunkiem, i zaraz w czwartek poprowadzić drużynę w turnieju z GKS-em Tychy. Argentyńczyk nie zna realiów ligi polskiej, tylko będzie obejmował wsparcie w skóry Warzychy, jaki osiąga istnieć jego pracownikiem.Utytułowany coach istniał w Chorzowie ponad dekadę temu. W 2005 roku na obiekcie przy Cichej zrobił się benefis Warzychy, podczas którego Ruch rozluźnianie mięśni warszawa, rozluźnianie mięśni warszawa (grali zawodnicy, którzy objęli mistrzostwo Nasz w 1989 roku) zmierzył się z Panathinaikosem (grupa z 1996 roku). Trenerem panów był ściśle Rocha.
共0篇回复 每页10篇 页次:1/1
共0篇回复 每页10篇 页次:1/1
我要回复
回复内容
验 证 码
看不清?更换一张
匿名发表 

本代理平台 由 源码基地 提供!!!